Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Battlefield V Open Beta: Bilmeniz Gereken Her Şey

Battlefield V Open Beta: Bilmeniz Gereken Her Şey

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

EA DICE, 4 Eylül’den itibaren Battlefield V açık beta sürümünün lansmanını yapıyor, hazır mısınız?

Battlefield V beta birkaç hafta sonra yayınlanacak.

 

Şirket, basın bülteninde Rotterdam haritasının Battlefield V oyuncularını “oyunun dinamik fiziksel ve yıkımının tam ekranda yer alacağı Hollanda sokaklarında savaşan bir savaşa” dönüştüreceğini açıklıyor. Ayrıca, Battlefield V. Grand Operations ile ilk kez bir araya gelen yeni Grand Operations oyun modu da olacak. “Büyük olaylara ve tarih olaylarından ilham alan güçlü bir anlatı yolculuğuna geçen çok sayıda harita ve modda çok oyunculu bir deneyim”.   DICE, Battlefield V açık beta’da oyun için iki “gün” işlemine sahiptir, geliştirici “tarihsel olaylardan ilham alan bu modüler anlatı deneyimini, her gün bir oyun turuyla temsil edilir ve oyuncu eylemlerinin doğrudan etkisi vardır Bir sonraki turda, Arctic Fjord haritasında Airborne ve Breakthrough modlarında en fazla 64 oyuncu yer alabilir “.

Ayrıca, “WW2 ile her geçen ay yeni bir anlatıya sahip olan sürekli gelişen yolculuğun – Eylül ayında oyuncuları beklediği” Tides of War’a da bir göz atacağız. Dönemi, oyuncuları ileriye götürmek için benzersiz oyun deneyimleri ile “. DICE şöyle devam ediyor: “Beşinci Bölüm Savaş Bölümleri Etkinliği Etkinliği, Açık Beta’nın bir parçası olacak. Bu zorluğu tamamlayan oyuncular, Battlefield V’de özel bir oyun içi Köpek Etiketi kazanacak. Şok Askerleri Bölüm Etkinliği sadece Savaş Gelgitlerinin küçük bir tadı – çok daha fazlası var “.

Battlefield V Açık Beta Nasıl İndirilir   Menüyü açın ve ‘Mağaza> Oyunları Gözat> Savaş Alanı> Battlefield V’ seçeneğini tıklayarak kolayca gidebileceğiniz Battlefield V‘yi bulun.

Battlefield V Open Beta 12GB ağırlığındadır ve bir kez kurulduktan sonra 14 GB’a çıkar.

Battlefield V Open Beta: Bilmeniz Gereken Her Şey YAPILAN YORUMLAR