Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Samsung’un J4 ve J6 Cihazlarının Prime Modelleri Çıkıyor

Samsung’un J4 ve J6 Cihazlarının Prime Modelleri Çıkıyor

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Teknoloji devi Samsung, sevilen J4 ve J6 modellerinin Prime sürümlerinin geleceğinden ve nelerin değişeceğinden bahsetti.
Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Galaxy J serisine iki yeni üye eklenecek. Sektörün büyük ismi Samsung, J4 ve J6 telefonları için Prime sürümlerinin geleceğinin ve iki telearka planda da önemli değişikliklerin yapılacağının haberini verdi.

 

Galaxy J6 Prime modeli önümüzdeki yılın ikinci yarısında duyurulacak. Exynos prosedürci kullanılan J6 yerine, Prime sürümünda Snapdragon 430 platformu kullanılacak. 3 GB RAM’e sahip olacak telefon, Android 8.1 Oreo versiyonu ile karşımıza çıkacak.

 

Galaxy J4 Prime modeli de aynı şekilde Exynos yerine Snapdragon 430 platformu ile görücüye çıkacak. Android Oreo 8.1 sürümü kullanacak olan cihazın, 2 GB RAM değerine sahip olacağı da edindiğimiz bir diğer bilgi.

 

Avrupa ve Asya pazarında kullanıcılarla buluşacak olan Samsung Galaxy J4 Prime ve J6 Prime modelleri, söylentiye göre ilk olarak Vietnam ve Hollanda’da piyasaya sürülecek. Bu iki ülkenin sonrasında cihazların global pazarda satışa çıkması bekleniyor.

 

Samsung’un J4 ve J6 Cihazlarının Prime Modelleri Çıkıyor YAPILAN YORUMLAR