Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Skype arama kayıt özelliği ekledi

Skype arama kayıt özelliği ekledi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Microsoft, bir arama kaydı özelliği ekleyen ve kullanıcıların aramanın bir kopyasını arşiv ve daha fazla kaydetmesini sağlayan bir Skype güncellemesi yayınladı. Bu yeni bulut tabanlı özellik, Windows 10 dışında “en” platformlarda başlatıldı, Microsoft’un önümüzdeki birkaç hafta içinde bir süre OS’de başlatmayı planladığını söyledi.

 

Bir kullanıcı daha sonra ileride referans veya nedenlerden başka bir numara için kaydedilebilir bir çağrı, bir kopyasını kaydetmek için bir yol – Çağrı kayıt anlaşıldığı gibidir tam olarak budur. Birisi aramayı kaydetmeye başladığında, oturuma son verme seçeneği sunarken kullanıcılar uyarılır. Bir video görüşmesi olduğunu varsayarak, her katılımcının ekranı kaydedilir.

 

Kullanıcılar bir çağrı, masaüstü ve mobil kayıt Görüşme sırasında “+” düğmesine dokunarak / tıklayarak bunu yaparken, daha sonra seçerek başlatabilir “Kayda başlayın.” Kayıt tamamlandıktan sonra, kullanıcılar kadar var 30 gün kaydedip paylaşmak video silinmeden önce; Her katılımcı, indirme seçeneğine sahip olacak şekilde, çağrı sona erdiğinde grubun sohbetinde yayınlanır.

Kayıtlı bir aramada olduğunuzu varsayarak kaydetmek istediğinizde, Skype sohbetini açıp üçlü menü simgesinde “Diğer Seçenekler” i seçerek bunu yapabilirsiniz. Oradan, “Yüklemelere Kaydet” i seçin ve video varsayılan olarak sistemin indirme klasörüne kaydedilecektir.

Mobil kullanıcılar için, kaydetme seçeneği görüntüleninceye kadar videoyu basılı tutup basılı tutmanız yeterlidir. Bu videolar, hem masaüstü hem de mobil cihazlarda İletme özelliği kullanılarak doğrudan diğer kişilere gönderilebilir.

KAYNAK: Skype

 

Skype arama kayıt özelliği ekledi YAPILAN YORUMLAR